Volné pracovní místo  Rozpočtář/přípravář staveb

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme rodinná firma STAVBYKOREC s.r.o. a působíme v Praze a okolí se zkušenostmi od roku 2004. Nabízíme širokou škálu služeb v oboru pozemních staveb. Provádíme stavební úpravy lidově: rekonstrukce, modernizace a revitalizace bytů, rodinných domů, půdní vestavby, fasády, zateplení domů, stavíme novostavby rodinné domy nízkoenergetické a pasivní dřevostavby. Více na http://www.stavbykorec.cz/
V našich realizacích klademe důraz na kvalitu a spokojeného zákazníka.

Popis pracovní nabídky

Ahoj,
hledám do firmy nového kolegu/kolegyni na pozici rozpočtář-ka, přípravář-ka se zkušeností v oboru.
Realizujeme rekonstrukce bytů, domů a novou výstavbu v Praze a okolí. Stavíme dřevostavby a dřevěné konstrukce. Pro naše zákazníka zajišťujeme kompletní servis.
Jsme menší firma, která má zakázky na doporučení a klade důraz na kvalitu.
Naše práce je vidět na webu STAVBYKOREC.cz.

Požadujeme

Tvá hlavní pracovní náplň:
  • tvorba cenových nabídek
  • příprava zakázek
  • komunikace se subdodavateli
  • přímá komunikace se zákazníky
  • objednávky materiálů
  • práce v terénu na stavbách
  • plánování stavební výroby
Jaké znalosti a dovednosti bys měl-a mít:
  • zkušenosti ve stavebnictví s rozpočtováním a přípravou nutná
  • plná znalost práce na PC
  • práce v programech office a Kros+, či jiném rozpočtářském programu
  • řidičský průkaz sk. B
Výhodou bude, pokud budeš umět:
  • CAD, Project

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout:
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • férový přístup
  • vzdělávání
  • místo výkonu práce Praha 5
  • podíl na zisku

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Nástup možný ihned.

Máte zájem o nabídku Rozpočtář/přípravář staveb?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lukáš Korec z STAVBYKOREC s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Rozpočtář/přípravář staveb

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.